KopiSmart Lat   Rus  
Bezmaksas zvans : 80707080
 
 Login
 PasswordKategorijasKāpēc ir vērts uzticēt sava kārtridža uzpildi “KopiSmart”?

 

Ja Jums ir nepieciešama kvalitatīva un operatīva lāzerprinteru kārtridžu uzpilde, un Jūs meklējiet uzņēmumu, kurš spēs to paveikt izcili profesionālā līmenī un par pieņemamu cenu, tad Jums ir jāgriežas pie “Kopismart”.

 

Visas kārtridžu uzpildes tiks paveiktas operatīvi un maksimāli īsos termiņos. Parasti kārtridži tiek uzpildīti tajā pašā dienā, kurā tiek saņemti no klienta. Gadījumā, ja Jums nav laika gaidīt, un ir nepieciešama steidzama kārtridža uzpilde – pasūtiet pakalpojumu “ekspress- uzpilde”, un Jūsu ofisā ieradīsies meistars un veiks uzpildi uz vietas divu stundu laikā, turklāt, tas nemaz neietekmēs veikto darbu kvalitāti, jo tāpat, kā visos pārējos gadījumos, uzpilde tiks veikta augsti profesionālajā līmenī.

Samaksa par pakalpojumiem ir iespējama gan skaidrā naudā, gan pārskaitījuma veidā. Samaksa par pakalpojumu tiek veikta pēc pakalpojuma saņemšanas, t.i. pēc kārtridža uzpildes. Juridiskām personām mēs piedāvājam papildus iespēju noslēgt pakalpojumu sniegšanas līgumu, kas paredz rēķina apmaksas termiņa atlikšanu sākot ar pirmo pasūtījumu.

Kārtridžu uzpildes darbi tiek veikti mūsu darbnīcā, kas ir aprīkota ar visām nepieciešamām iekārtām, lai garantētu klientam sniegtā pakalpojuma augsto kvalitāti. Kurjera izsaukums Rīgas robežās, lai saņemtu uzpildei Jūsu tukšos kārtridžus, ir bezmaksas. Gadījumā, ja Jūs vēlaties paši nogādāt pie mums savu tukšo kārtridžu, iepriekš piezvaniet un nāciet.

Kārtridžu uzpildes kvalitāte ir garantēta pateicoties mūsu augsti kvalificēto speciālistu profesionalitātei un pieredzei darbā ar drukāšanas iekārtām, un tādu plaši pazīstamo zīmolu kompāniju kā HP, Canon, Samsung un Xerox ražotiem kvalitatīviem printeru izejmateriāliem. Mūsu darbnīca ir aprīkota ar visu vadošo zīmolu drukāšanas iekārtām, kas ļauj veikt uzpildīto kārtridžu testēšanu pirms nogādāšanas klientam. Pirms uzpildes darbu sākuma, tiek veikta drukāšanas iekārtas diagnostika, pārbaudot visus drukas kvalitāti ietekmējošos mezglus. Kad uzpilde ir pabeigta, meistars drukā testa lapu, kas tiek iesniegta klientam kopā ar uzpildīto kārtridžu, un pēc kuras klients uzreiz var novērtēt kārtridža drukāšanas kvalitāti pēc uzpildes.

Mūsu uzņēmums ļoti augstu vērtē savus klientus, un tāpēc, līdz ar garantēto operativitāti, kvalitāti, profesionalitāti un mūsu personāla laipnību un atsaucību, piedāvā Jums garantiju visam uzpildītā kārtridža izmantošanas laikam.

Papildus, mūsu uzņēmums veic drukāšanas iekārtu profilaksi un tīrīšanu, kas ļauj pagarināt iekārtu kalpošanas laiku un ilgtermiņā nodrošināt augstu produktivitāti un kvalitāti.

22.11.2016 - Tagad jūs varat veikt maksājumu ar norēķinu karti (VISA, MasterCard, Maestro)  saņemot preci mūsu birojā, (A.Deglava 60, Rīgā) gan ka fiziska, gan ka juridiska persona.

16.09.2016
-Mūsu piedāvājums
kārtridžu uzpildei ir paplašināts. Tagad pie mums iespējams uzpildīt jaunākas paaudzes HP lāzerprintera kārtridžus. CF226A kārtridža uzpilde maksā tikai 15.00 Eur ar PVN (bez čipa maiņas) , bet CF226X tikai 20.00 Eur ar PVN (bez čipa maiņas). Ar pilnu kārtridžu uzpildes sortimentu var iepazīties šeit.


14.09.2016 -Mūsu piedāvājums kārtridžu uzpildei ir paplašināts. Tagad pie mums iespējams uzpildīt jaunākas paaudzes HP krāsaina lāzerprintera kārtridžus. HP CF410A Black, CF411A Cyan, CF412A Yellow vai CF413A Magenta kārtridža uzpilde maksā tikai 30.00 Eur ar PVN (Par 1 kārtridžu). Ar pilnu kārtridžu uzpildes sortimentu var iepazīties šeit.


07.09.2016
-Tagad mūsu noliktavā  ir pieejami jaunākās paaudzes HP alternativie kārtridži.
Savietojamie ar HP HP 302XL Black и HP 302XL Color.

07.09.2016 -Tagad
mūsu noliktavā  ir pieejami jaunākās paaudzes Canon alternativie kārtridži.
Savietojamie ar Canon PGI570XL un CLI571XL cyan / magenta / yellow / black.

01.09.2016   -Tagad mums
darbojas bezmaksas tālruņa līnija
pasūtījumiem un konsultācijām 80707080.
Gaidam Jūsu zvanus.

  2008-2018 SIA "Kopismart" © 2006-2018 CMS Altair v2.01 by BlackCatT     Preču cenas norādītas ar PVN (21%)