KopiSmart Lat   Rus  
Bezmaksas zvans : 80707080
 
 Login
 PasswordKategorijas

Profesionālais printeru remonts nav tikai bojātās iekārtas darbības atjaunošana, bet arī profilaktisko pasākumu kompleksa piemērošana, lai novērstu līdzīgu bojājumu rašanos turpmāk. Pirms biroja tehnikas remonta sākuma mūsu speciālisti veic rūpīgu iekārtas diagnosticēšanu, kuras laikā tiek atklāti visi “vājie” posmi. Tas ievērojami atvieglo iekārtas remontu un ļauj mums garantēt iekārtas saglabāšanu darbspējīgā stāvoklī ilgākam laikam. Labākais veids, kā izvairīties no bojājumiem, un ietaupīt līdzekļus, kas būtu nepieciešami steidzamā remonta apmaksai, ir savlaicīga iekārtas profilakses ieplānošana, profilaktiskā izejmateriālu un rezerves detaļu nomaiņa.

Printeru remonts ir sarežģīts tehnoloģisks process. Šī iemesla pēc remonts būtu jāveic tikai servisa centra darbnīcā, tam piemērotos apstākļos.

Mēs sniedzam sekojošus pakalpojumus:

  • Iekārtu bezmaksas diagnostika (gadījumā, ja remonts tiek veikts mūsu darbnīcā);

  • Mehānisko mezglu un detaļu tīrīšana un ieeļļošana;

  • Mezglu uzstādīšana un regulēšana;

  • Dažādas sarežģītības pakāpes remonts;

  • Izejmateriālu nomaiņa;

  • Iekārtu salikšana un testēšana;

Kā arī piedāvājam:

  • Bezmaksas kurjera izbraukumu pie klienta (Rīgas robežās), bojāto iekārtu/ izejmateriālu transportēšanai līdz mūsu servisa centram un nogādāšanai atpakaļ klientam pēc remonta;

  • Rezerves drukāšanas iekārtas Jūsu bojātās iekārtas vietā uz remonta laiku (jurid. personām);

  • Garantiju visiem sniegtajiem pakalpojumiem

 

Mēs strādājam saprātīga rezultāta sasniegšanai, un piedāvājam remontu tikai tādos gadījumos, kad tas ir patiešām nepieciešams (ko atklājam bezmaksas diagnostikas laikā). Nereti printera tehnisko traucējumu cēlonis ir kārtridža bojājums, ko ir iespējams ātri novērst piezvanot mūsu speciālistiem un saņemot konsultāciju traucējumu likvidēšanai.

 

Printeru remonts tiek veikts visīsākos termiņos, garantējot nemainīgu kvalitāti. Visiem printeriem, kas tiek remontēti mūsu servisa centrā, darbojas uzņēmuma garantija.

 

Piezvaniet mums pa tālruni 80707080 un mēs atrisināsim Jūsu problēmu.

22.11.2016 - Tagad jūs varat veikt maksājumu ar norēķinu karti (VISA, MasterCard, Maestro)  saņemot preci mūsu birojā, (A.Deglava 60, Rīgā) gan ka fiziska, gan ka juridiska persona.

16.09.2016
-Mūsu piedāvājums
kārtridžu uzpildei ir paplašināts. Tagad pie mums iespējams uzpildīt jaunākas paaudzes HP lāzerprintera kārtridžus. CF226A kārtridža uzpilde maksā tikai 15.00 Eur ar PVN (bez čipa maiņas) , bet CF226X tikai 20.00 Eur ar PVN (bez čipa maiņas). Ar pilnu kārtridžu uzpildes sortimentu var iepazīties šeit.


14.09.2016 -Mūsu piedāvājums kārtridžu uzpildei ir paplašināts. Tagad pie mums iespējams uzpildīt jaunākas paaudzes HP krāsaina lāzerprintera kārtridžus. HP CF410A Black, CF411A Cyan, CF412A Yellow vai CF413A Magenta kārtridža uzpilde maksā tikai 30.00 Eur ar PVN (Par 1 kārtridžu). Ar pilnu kārtridžu uzpildes sortimentu var iepazīties šeit.


07.09.2016
-Tagad mūsu noliktavā  ir pieejami jaunākās paaudzes HP alternativie kārtridži.
Savietojamie ar HP HP 302XL Black и HP 302XL Color.

07.09.2016 -Tagad
mūsu noliktavā  ir pieejami jaunākās paaudzes Canon alternativie kārtridži.
Savietojamie ar Canon PGI570XL un CLI571XL cyan / magenta / yellow / black.

01.09.2016   -Tagad mums
darbojas bezmaksas tālruņa līnija
pasūtījumiem un konsultācijām 80707080.
Gaidam Jūsu zvanus.

Noteikumi    |    Akcijas    |    Par mums
  2008-2018 SIA "Kopismart" © 2006-2018 CMS Altair v2.01 by BlackCatT     Preču cenas norādītas ar PVN (21%)